home home
spacer
Pořádání módních přehlídek

Díky bohatým zkušenostem a širokému zázemí (jak kreativnímu, tak i technickému) nabízíme své služby v oblasti pořádání módních přehlídek.

Jsme tým profesionálů (designér, režisér, dramaturg, modelky a modelové, tanečnice, tanečníci, herečky a herci) a provedeme kompletní řešení přehlídky od návrhů až po konečnou realizaci podle Vašich přání. Máme za sebou velmi atraktivní přehlídky ať už v retro stylu nebo tématicky zaměřené. Tyto přehlídky jsme s úspěchem uvedli nejen v Čechách, ale i v různých evropských městech.

Reference mluví za nás:

Bruselský sen - přehlídka k zahájení výstavy v Galerii hlavního města Prahy ve stylu 60. let, Praha, Bratislava 2008 (několik uvedení)

Cirkus totality – přehlídka ve stylu socialistického realismu, Praha, Berlín, Budapešť, Varšava, 2009, součást evropského projektu k výročí pádu komunismu

Cafe Orient – přehlídka ve stylu dekadence a meziválečné avantgardy 30. let pro soukromou společnost, Praha 2009

Outspoken – přehlídka pro prezentaci parfému Outspoken by Fergie - Avon, Praha 2010

a jiné...

Naše přehlídky mohou být ideálním, osvěžujícím doplňkem jakékoliv Vaší akce – večírku, konference, teambuildingových či jiných (firemních i soukromých) eventů.

kontakt:
tel:+420 606 410 167
e-mail: kralova.andreaseznam.czmódní přehlídka ve stylu 60.let pro zahájení výstavy Bruselský sen
Dekadence 30. léta
Cirkus totality
Avon-uvedení parfému
Půjčovna retro kostýmů

Možnost zapůjčení dobových kostýmů na focení, retroparty, karneval. V půjčovně je cca 100 ks viz. ilustrační fota, každý kus je originál, záleží tudíž na termínu a délce zapůjčení.

saty saty saty saty
saty saty saty saty
saty saty saty saty
saty saty saty saty
saty saty saty saty